اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در منزل اجاره دستگاه زردی نوپاد درباره ما -
اجاره دستگاه زردی

گروه تجهیزات پزشکی نوپاد

_

بزرگترین وظیفه و افتخار مجموعه ی نوپاد جلب اعتماد مردم در جهت سهولت استفاده از کالاها و خدمات درمانی در سطح کشور است . در این راستا تمام استاندارد ها و تائیدیه های لازم جهت ارایه خدمات مناسب به مخاطبین را دریافت کرده و توانستیم با تلاش و پشتکار متخصصان شبکه سراسری نوپاد نماد اعتماد الکترونیک ، استاندارد اداره کل تجهیزات پزشکی ، ایزو و استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت را دریافت نماییم.

بر خود می بالیم که با تکیه بر تجارب و رعایت پرتکل های درمانی و بهداشتی توانسته ایم رضایت مشتریان خود را با هر سلیقه جلب نماییم .
این مجموعه با برقراری ارتباط دو طرفه بین مراکز معتبر درمانی و متخصصین بنام کشور از جمله بیمارستان فوق تخصصی شهدای تجریش تهران ، بیمارستان فوق تخصصی نوزادان امیر کلا ، جناب آقای دکتر زاهد پاشا ، بیمارستان امام خمینی و بیمارستان طالقانی توانسته سطح علمی و توان اجرایی مجموعه را به میزان قابل توجه ای افزایش دهد.

با بهره بردن از دانش متخصصین برتر کشور توانستیم دستور العمل اجرایی استفاده از دستگاه فتوتراپی در منزل را تحریر کنیم… و بهترین روش های کاهش زردی را در سطح کشور و به صورت یکپارچه و زیر نظر وزارت بهداشت و با دقت تمام اجرا کرده ایم

تائیدیه های پزشکان

بزرگترین افتخار ما کسب اعتماد شماست

_

دستگاه های فوتوتراپی

_

قابل ذکر است کلیه ی دستگاه های این شرکت دارای گواهی سرویس و کالیبره می باشد ؛ این دستگاه ها از نظر تنوع به دو مدل پایه دار LED به همراه چشم بند و تونلی بدون نیاز به چشم بند که مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه درمان زردی خانگی است تقسیم میشوند.

دستگاه پایه دار LEDدارای مدل های 4لامپ، 6لامپ، 8لامپ ، سلکتوری و  دستگاه تونلی دارای مدل های 4لامپ، 6لامپ، 8 لامپ و 12 لامپ می باشد.

برخی از خدمات ویژه ی این شرکت که می توان به آن ها اشاره کرد شامل:

  • نصب و آموزش رایگان
  • ارسال به موقع و خدمات 24 ساعته
  • دستگاه های مدرن و بروز بدون نیاز به چشم بند
  • صدور قبض جهت دریافت بیمه درمانی

چرا مجموعه نوپاد را انتخاب کنیم؟

 

  1. کودک سالم ، آِینده ای مطمئن ….این شعار نیست.در واقع خط مشی اجرایی مجموعه ی نوپاد می باشد…ارتقا سلامت فردی و نوزادان از بدو تولد …مشاوره و ارتقا دانش والدین در خصوص تربیت نوزاد و تحکیم خانواده و گسترش این دانش در سطح کشور دلیل ایجاد سامانه سراسری نوپاد می باشد
  2. مجموعه ی نوپاد یک مرجع تخصصی مقایسه دستگاه های فتوتراپی و مراکز اجاره دستگاه زردی در سطح کشور شناخته شده و زمینه بهترین انتخاب را برای خانواده ها فراهم کرده است.
  3. اولین هدف شرکت در زمان تاسیس آگاهی رساندن به خانواده ها در خصوص شرایط درمان زردی نوزاد در منزل و بهره بردن از دانش متخصصین نوزادان در راستای این مهم بوده . تولید دستگاه های فتوتراپی پرتابل مخصوص استفاده در منزل . ایجاد شبکه ای گسترده در سطح کشور که در چهار چوب استاندارد های وزارت بهداشت و تحت پوشش انجمن متخصصین نوزادان کشور باشد از دیگر اهداف مجموعه بوده است…
  4. پوشش درمانی مناطق دور افتاده و ارسال دستگاه های رایگان جهت استفاده در روستا ها و مناطقی که به بیمارستان و مراکز درمانی دسترسی ندارند بزرگترین دلیل ایجاد این شبکه ی سراسری بوده است .
  5. خانواده ها ، مادران بار دار ، پدران ، زوج های جوان در مورد زردی نوزاد و روش درمان زردی با دستگاه فتوتراپی استاندارد اطلاعات دقیق ندارند . و این عدم اطلاعات باعث می شود هنگام مشاهده ی زردی در نوزاد بسیار نگران شده و تنها روش را بستری نوزاد در بیمارستان تشخیص دهند…ولی خوشبختانه یکی از وظایف شبکه ی سراسری نوپاد اطلاع رسانی در خصوص مزیت های درمان زردی در منزل می باشد.خانواده پس از اشنایی اولیه با این روش درمان به دنبال استفاده از یک دستگاه استاندارد می باشند…و بسیار مهم می باشد که این دستگاه استاندارد را از یک مرکز استاندارد دریافت کنند .
  6. مجموعه نوپاد به عنوان اولین مرجع تخصصی اجاره دستگاه زردی زیر نظر مستقیم وزارت بهداشت و پیشرو در بهره گیری از دانش روز دنیا و ارتباط مستقیم و دو طرفه با انجمن متخصصین نوزادان کشور توانسته بهترین ، بروزترین و استانداردترین دستگاه فتوتراپی را در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت در سراسر کشور در اختیار خانواده قرار دهد .
_

قدم به قدم با مجموعه نوپاد

تاریچه نوپاد و چگونگی رشد این مجموعه

شروع یک تحول بزرگ

 

پسر بچه ای 11 ساله که به ادامه تحصیل علاقه ای نداشته و تنها کاری که در آن روزها مورد علاقه اش بود ساخت لوازم برقی و کمک به پدرش بوده ….پدرش مهندس برق بوده و در آن زمان پروژه های تخصصی الکترونیکی و کنترل ماشین آلات صنعتی و پزشکی را انجام می داد…تمام ذهنش کمک به پدر و انجام کارهای الکترونیکی و فنی بود….یکی از دوستان پدرش کارمند آزمایشگاه بیمارستان عرفان در شهر ارومیه بوده.

آن کارمند آزمایشگاه با پدر در مورد مشکلات والدین و مادرانی صحبت می کرد که جهت درمان زردی نوزادشان مجبور به بستری نوزادشان در بیمارستان می شدند . و برای حل این مشکل به دنبال چاره ای بود . پدرش در آن زمان اولین دستگاه زردی نوزاد مخصوص استفاده در منزل را طراحی کرده و شروع به ساخت اولین نمونه از دستگاه فتوتراپی کرد .

 

خوشبختانه آن کارمند ساده آزمایشگاه به نام آقای حمزه لو  اولین کسی بود که خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد را در کشور راه اندازی کرد . و جناب مهندس خاکسار نیز در سال 1375 اولین دستگاه فتوتراپی نوزاد مخصوص استفاده در منزل را ساخت و استارت یک تحول بزرگ درمانی در کشور کلید خورد . در آن روز ها هنوز پزشکان و خانواده ها به این روش درمانی اطمینان نداشتند و در طی سال اول فعالیت تنها یک خانواده جهت درمان زردی نوزاد خود از دستگاه فتوتراپی پرتابل استفاده کردند و خوشبختانه پس از دو روز استفاده از دستگاه ، زردی نوزاد به طور کامل کاهش پیدا کرد و این بهترین نتیجه در نقطه ی شروع بود ، بعد از آن خانواده ها و پزشکان بیشتری در شهر ارومیه به این روش درمانی ترغیب شدند .نزدیک به ده سال روال فرهنگ سازی در شهر ارومیه ادامه پیدا کرد و بعد از تولید اولین دستگاه فتوتراپی نیاز به 10 دستگاه دیگر دیده شد ….

در سال 1380 مخترع دستگاه فتوتراپی خانگی آقای مهندس خاکسار جهت توسعه تولید و بروزکردن دانش و تکنولوژی ساخت دستگاه فتوتراپی اجرای این طرح را از ارومیه به تهران انتقال داد .

رشد مجموعه با ثبت شرکت به نام تابان پرتو کوش ( تپکو ) و گرفتن استاندارد و جواز تولید از اداره استاندارد تجهیزات پزشکی به اوج خود رسید و در آن زمان تعداد 100 عدد از دستگاه بین مراکز معتبر درمانی در سطح کشور توزیع شد و با افتخار توانست رضایت تمام مراکز و متخصصین را جلب کرد .

با افزایش تعداد مراکز اجاره دستگاه زردی در کشور انتقاداتی به نحوه ی استفاده از دستگاه مشاهده شد و پای مراکز غیر مجاز و  افراد سود جو و غیر متخصص  به این روش درمانی باز شد .

اجرایی کردن تحول

 

دومین تحول بعد از ساخت و ابداع این روش درمان ، تحریر دستورالعمل اجرایی استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل بوده که به طور دقیق و تخصصی مشخص می کرد چه مراکزی مجاز به اجاره ی دستگاه فتوتراپی نوزاد می باشند و همچنین دستگاه های استاندارد چه مشخصاتی دارد .

 

در آن روزها نبود دستورالعمل اجرایی جهت اجاره دستگاه زردی زیر نظر مراجع قانونی و نظام درمانی کشور بیش از پیش احساس شد … در آن روز ها پسر بچه ی این تحولات 23 سال داشت و تازه فوق دیپلم گرفته بود و تا حدی به روال کار پدر آشنا شده بود و امور مربوط به تائیده و استاندارد دستگاه را پیگیری می کرد….روزی برای راه اندازی یک مرکز اجاره در شهر بابل با اداره نظارت بر درمان شهرستان بابل مذاکراتی انجام داد و جناب دکتر باباجانی مسئول اداره نظارت بر درمان شهرستان بایل اولین الزام برای راه اندازی مرکز اجاره را داشتن دستور العمل اجرایی عنوان کرد و آن مرد جوان با پیگیری های بسیار از وزارت بهداشت موفق به دریافت دستور العمل اجرایی اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در منزل از انجمن متخصصین نوزادان کشور شد .

 

در آن روز ها آن مرد جوان به عنوان یکی از مهره های مهم جهت توسعه شبکه ی اجاره دستگاه زردی نوزاد در کشور نقش مهمی داشت و با تلاش فراوان و شرکت در نمایشگاه های و سمینارهای علمی توانست فرهنگ استفاده از دستگاه فتوتراپی را جهت درمان زردی نوزاد در منزل در 50 در صد کشور ایجاد کند . و هم اکنون آن مرد جوان موسس شبکه ی سراسری درمان زردی نوزاد در منزل می باشد که گسترده ترین شبکه اجاره دستگاه زردی در کشور را مدیریت می کند .